آناستازی،مندز و استویچوف گزینه‌ های قطعی تیم ملی

دسته: تیم ملی والیبال ایران
شنبه - ۶ آذر ۱۳۹۵
آناستازی،مندز و استویچوف گزینه‌ های قطعی تیم ملی

بعد از جلسه عصر امروز هیئت رئیسه فدراسیون والیبال نام 3 گزینه مورد نظر آنها برای سرمربیگری تیم ملی اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین،ساعاتی پیش جلسه هیئت رئیسه فدراسیون والیبال برای تصمم گیری در مورد آینده نیمکت تیم ملی به اتمام رسید و نتیجه نهایی قطع همکاری با رائول لوزانو آرژانتینی شد و ۳ گزینه به عنوان اصلی ترین به نام های آندره آناستازی ایتالیایی، مارسلو مندز آرژانتینی و استویچوف  بلغاری شانس های تصاحب نیمکت ایران معرفی شدند که تا ۱۰ روز آینده از بین این ۳ اسم سرمربی تیم ملی والیبال ایران معرفی می شود.

محمود افشاردوست دبیر فدراسیون والیبال با تایید این خبر گفت:« اینکه سرمربی تیم ملی والیبال ایران از بین این ۳ گزینه باشد مشخص نیست چرا این آنها گزینه های ما هستند و قصد مذاکره با آنها را داریم. تمام تلاش ما این است که از بین این ۳ سرمربی را انتخاب کنیم اما شاید در مذاکرات مسائلی مطرح شود که به توافق منجر نشود. اینکه گزینه مورد نظر ما قصد دارد روی تیم باشگاهی تمرکز کند یا شروطی بگذارد که با شرایط ما سازگار نباشد و یا برعکس. با این حال از فردا مذاکره با گزینه ها آغاز خواهد شد.»

 

* معرفی گزینه های فدراسیون والیبال برای سرمربیگری تیم ملی:
* استویچف؛ ستاره بلغاری سریA

 

 

بهترین مربی کشور بلغارستان در سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲٫ رادوستین استویجف که در با حضورش در اکثر باشگاه ها توانسته قهرمانی را به مسوولانش هدیه کند و حالا شنیده می‌شود که کشورهای لهستان و روسیه هم او را می‌خواهند. این مربی ۴۷ساله حالا تیمی ندارد و حتی چند روز پیش و پس از اخراج کواچ از باشگاه پروجا مذاکره‌ای با مدیرعامل این باشگاه ایتالیایی داشت که البته با سیرچی به توافق نرسید.

 

 

 

01159632

 

 

* آناستازی؛ گزینه همیشگی ایران

 

مربی ۵۶ساله ایتالیایی که در حال حاضر هدایت لوتوس ترفل گدانسک لهستان را برعهده‌دارد. آناستازی که خودش همواره یکی از گزینه‌های اصلی برای هدایت والیبال ایران از سوی مسوولان فدراسیون بوده با سابقه درخشانی همچون یک مدال المپیک و ۵مدال لیگ جهانی جزو پیشنهادات همیشگی کارشناسان والیبال هم قرار داشته است.

 

01159633

 

 

* مارسلو مندز؛ یک آرژانتینی دیگر در راه ایران

 

 

 

سرمربی آرژانتینی سادا کروزیرو برزیل که پرافتخارترین مربی در باشگاه های جهان محسوب می شود. او به همراه تیم شهر بلوهوریزنته برزیل ۳ دوره متوالی قهرمانی باشگاه های جهان را به دست می آورد که آخرین آن به دو ماه پیش بازمی گردد. او با اینکه اصلیتی آرژانتینی دارد اما محبوب برزیلی ها است و در این کشور طرفداران زیادی دارد. ضمن اینکه او گزینه هدایت لهستانی ها هم محسوب می شود.»/ورزش سه

 

 

01159634

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1055
برچسب ها: