بيانيه مديرعامل هاوش پس از انصراف:براي عزت واليبال گنبد از ليگ كنار ميرويم

دسته: بخش باشگاه ها , لیگ برتر مردان
دوشنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۵
بيانيه مديرعامل هاوش پس از انصراف:براي عزت واليبال گنبد از ليگ كنار ميرويم

مدیرعامل باشگاه هاوش ‌گنبد با ارسال بیانیه‎ای انصراف این تیم از ادامه حضور در مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‎های کشور اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین،مهدی محمدی مدیرعامل باشگاه هاوش ‌گنبد با صدور بیانیه‌ای، انصراف این تیم از ادامه حضور در رقابت‌های لیگ برتر والیبال کشور را اعلام کرد.که در بخشی از این بیانیه آمده است:

 

 

با سلام خدمت هواداران والیبال استان گلستان و خصوصا گنبد کاووس

 
متاسفانه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با رای جانب دارانه در خصوص دیدار نیمه تمام هاوش در برابر شهرداری تبریز که به نوعی توهین این کمیته و ‌فدراسیون والیبال به شما هواداران و نیز ‌پایتخت والیبال ایران محسوب میشود رای به برتری تیم تبریزی داد. در واقع این کمیته با مظلوم کردن گنبدیها بر ضعف ناظر ضعیف خود در اداره بازی و سیاه نمایی ‌بازیکن آن تیم سرپوش ‌گذاشت. مطمئنا این باشگاه تا احقاق حق خود کوتاه نخواهد آمد. ضمنا در مورد اتفاقات لیگ ‌امسال و حواشی ‌پشت پرده گفتنی بسیار ‌است که در آینده بطور مفصل به آن خواهم پرداخت.. جالب توجه اینکه این کمیته برای حرکات ناشایست بازیکنان آن تیم و نیز ناظر ضعیف خود هیچ تنبیهی در نظر نگرفته است. با توجه به اینکه عزت و احترام والیبال گنبد و شما هواداران برای ما از همه چیز مهمتر است برخلاف میل باطنی به خاطر توهینی که به والیبال گنبد و شما هواداران شد انصراف هاوش را از ادامه لیگ برتر سال ۹۵ اعلام میدارم.
مهدی محمدی- مدیرعامل باشگاه هاوش ‌گنبد

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1511
برچسب ها: