تاملي بر اتفاقات سالن المپيك گنبد به قلم علي شاكري

دسته: بخش باشگاه ها , لیگ برتر مردان
دوشنبه - ۱۳ دی ۱۳۹۵
تاملي بر اتفاقات سالن المپيك گنبد به قلم علي شاكري

حركت زشت و بزرگنمايي بيش از حد و حاشيه هايي كه قرار نيست دست از سر واليبال بر دارد !

به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین،واليبال باشگاهي ايران در اين فصل بر خلاف سال هاي قبل بيشتر حاشيه هايش تا هفته پانزدهم ، از ناحيه بازيكنان و بعضا مشكلات داوري بود و همه خوشحال بودند كه تماشاگران حداقل در اين بين سهمي پررنگ در جنجال هاي بوجود آمده ندارند !.

 
اما اين شادماني خيلي دوام نيآورد ، ديروز در گنبد با حركت نسنجيده چند تماشاگر إحساسي و شايد جوان و نوجوان تحريك شده رنگ باخت و پاي ضلع سوم هم به ميان كشيده شد و پازل اصلي بوجود آمدن جنجال ها همانند گذشته كامل شد.

 
البته فراموش نكنيم در اين فصل در برخي از شهرهاي اتفاقاتي نظير بازي ديروز و حتي بدتر هم افتاده بود ، اما همواره با گذشت و مهرباني بازيكنان و كادرفني تيم هاي ميهمان همه چيز ختم بخير شد.

 
ديروز در گنبد بزرگنمايي بيش از حد بازيكن با تجربه شهرداري در پي پرتاب سكه و علي رغم نظر پزشك مبني بر جزئي بودن آسيب ديدگي اش و خودداري او علي رغم اصرار ناظر به ادامه بازي ، باعث نيمه تمام ماندن ديداري شد كه دودش بيشتر از همه به چشم تيم برنده بازي هاوش و سرمربي صبورش رحمان محمدي راد رفت كه پس از ماهها بهترين نمايش تيمش را شاهد بود!

 
حالا مسئولان انتظامي بازي هاي ليگ برتر در گنبد جدا از جرايم و محروميت احتمالي كه از سوي كميته انضباطي به تيم هاوش تعلق خواهد گرفت با افزايش نيرو در بازي هاي بعد ، حواسشان كاملا جمع تر خواهد شد و با وسواس بيشتري بازي ها را كنترل خواهند كرد.

 
اما بررسي مشكلات كنوني واليبال و حاشيه هايي كه  روز دامنه بيشتري پيدا مَي كند ، نيازمند تدابيري عميق تر از تصميمات سطحي است . تصمياتي كه حداقل تاكنون نتوانسته است جلوي پيش روي حاشيه ها را در واليبال بگيرد.

 
با گفتن فقط  ” زنده باد من ” و شعارهاي توخالي و بي پشتوانه هم نمي توان جلوي اين اتفاقات را گرفت و حرف كساني مَي تواند براي جوانان سند و راهگشا باشد كه خود در رفتار و كردار عملا به آن پايبند باشند.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1461
برچسب ها:
دیدگاه ها
جمعه باشقره دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۶:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از اول بازی امیرحسینی دنبال مغلطه بود توبازیکن دراین سطح باتماشاگر چکارداری بازیت را بکن .طبیعی است میزبان ازقدرت مشروع هواداران استفاده کند درعین بداخلاقی امیر حسینی از بازیکن شماره ۱۸کیف میکردیم چون یه رقیب خوب برای تاجر بود امیدواریم نتیجه حرکت غیرورزشی به ضررخودامیرحسبنی باشد نه پایتخت والیبال ایران گنبد.کجای دنیای لیگ والیبال همچین تماشگرباشوقی دارد بسم ا….پس کمیته انظباطی دل این عاشقان والیبال را نشکن