جواد کریمی:بازی مرگ و زندگی را بردیم/بازی با لهستان قطعاً سخت خواهد بود

دسته: تیم ملی جوانان , تیم ملی والیبال ایران
چهارشنبه - ۷ تیر ۱۳۹۶
جواد کریمی:بازی مرگ و زندگی را بردیم/بازی با لهستان قطعاً سخت خواهد بود

پاسور تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: بازی با چین برای ما حکم مرگ و زندگی را داشت که با پیروزی پشت سر گذاشتیم.

به گزارش والیبال آنلاین،جواد کریمی پس از پیروزی ۳ بر ۲ تیم ملی والیبال جوانان ایران برابر چین اظهار داشت: بازی سختی بود؛ چینی ها قهرمان جوانان آسیا بودند، اما با بازی خوبی که داشتیم توانستیم این تیم را به سختی شکست دهیم. دیدار با چین برای ما بازی مرگ و زندگی بود، چون اگر می باختیم عملاً حذف شده و به مرحله بعد صعود نمی کردیم. خدا را شکر توانستیم امروز برنده باشیم تا با امیدواری فردا برابر لهستان قرار بگیریم.

 

وی درمورد بازی فردا برابر لهستان خاطرنشان کرد: بازی با لهستان قطعاً سخت خواهد بود، چرا که لهستان تیم پرقدرتی است و در دوره گذشته رده نوجوانان عنوان قهرمانی را کسب کرد. تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که لهستان را شکست دهیم و به مرحله نیمه نهایی صعود کنیم.

 

پاسور تیم ملی والیبال جوانان ایران که پیش از شروع مسابقات مصدوم بود، در خصوص شرایط بدنی خودش عنوان کرد: واقعیت این است که هنوز کاملاً خوب نشده ام و دردهای زیادی داریم. از ناحیه زانو که پارگی مینیسک داشتم هم کمی اذیتم می کند، اما کمرم با زحماتی که دکتر تیم می کشد بهتر است و با قرص به بازی ها می رسم. بخاطر تیم ملی کشورم بازی می کنم و امیدوارم در هر صورت تیم ایران موفق باشد.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=2056
برچسب ها: