حاتم طايي شدن برخي ها و دل هاي شكسته برجاي مانده

دسته: سایر
پنج شنبه - ۴ آذر ۱۳۹۵

به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین(علي شاكري)،برگزاري همايش پيشكسوتان هر رشته ورزشي بخودي خود ارزشمند است ، جاي تشكر و تقدير دارد .

 

 
آنهايي كه چهارشنبه شب در سالن هگمتانه هتل المپيك حاضر بودند ، مي توانستند آثار اين حركت روحيه بخش را در چهره مدعوين گلچين شده واليبال ببينند . هر چند كه از ديد ما سهم بسياري از مناطق واليبال خيز ناديده گرفته شد و حتي اندك افرادي كه از راه دور و نزديك دعوت شدند ، سهمي در ميان تقدير شدگان نداشتند !

 

 
در حالي كه فلسفه چنين نشست هايي اصولا تقدير از عده اي و ناديده گرفتن عده اي ديگر نيست !؟

 

 
هدف  اصلي چنين تجمعاتي ” دورهمي ” صميمانه و تجديد خاطره عزيزاني است كه فرصتي مثل گذشته و در دوران جواني دست نمي دهد تا حالي از هم بپرسند و أحوالي از هم جويا شوند .

 

 
اين نشست ها فرصتي است تا همدوره هاي قديمي با ديدن هم و گپ و گفت هاي دوستانه و با ياد آوري خاطرات خوش دوران جواني ،ساعاتي را با هم بگذرانند و لذت ببرند ، اما جدا سازي پيشكسوتان و بهاءدادن به عده اي و ناديده گرفتن عده ديگر با فراخواني روي سن ، خود سر آغاز منازعات و مشكلات ديگري مي شود كه همه ثمره زحمت بانيان چنين مراسم هايي را زير سئوال مي برد و به چالش مي كشد.

 

 
در مراسم پيشكسوتان واليبال كه فدراسيون نقش حاتم طايي را داشت و فقط تأمين منابع برگزاري همايش و هزينه لوح و سكه تمام بهار آزادي بر عهده آن بود ، متاسفانه تمامي سياست گذاري همايش با باشگاه پيشكسوتان صندوق قهرمانان بود و آنان بودند كه نمايندگان خود را در جمع آن همه پيشكسوت سرشناس حاضر روي سن بردند و از آنان به جاي زحمتكشان واقعي واليبال تشكر و تقدير كردند . ؟!

 

 
نتيجه چنين دخالت هايي موجب شد تاخيلي ها در پايان با دلي شكسته از كم لطفي ها از آمدن پشيمان شدند.

 

 
حالا جدا از خيلي از شايسته هاي دعوت نشده ، بودند كساني مثل اميدوار حاتمي ، مهدي صابر پور ، خسرو نياكيان و جمشيد حميدي و ….كه از ديد ما شايسته تقدير بودند و جالب آنكه از كساني كه بيش از سه دهه دود و خاك واليبال را خوردند نيز از دادن حتي يك لوح يادبود هم دريغ شد !!!

 

 
نكته آخر اينكه به جاي آنكه پيشكسوتان بروند پاي ميكروفون ، درد و دل و خاطرات گذشته خود را مرور كنند اين دوستان باشگاه بودند كه از هر فرصتي به تبليغ خود و صندوقي پرداختند كه به جز اجراء سهمي در تأمين هزينه ها نداشت .

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1048
برچسب ها: