خمسه:تیم خاتم در فینال هم با این انگیزه بازی کند قهرمان می‌شود/میرحسینی:مقابل توانمندی سایپا ایستادیم

دسته: بخش باشگاه ها , لیگ برتر مردان , مصاحبه , مصاحبه با مربیان
چهارشنبه - ۱۸ بهمن ۱۳۹۶
خمسه:تیم خاتم در فینال هم با این انگیزه بازی کند قهرمان می‌شود/میرحسینی:مقابل توانمندی سایپا ایستادیم

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت: وجود ویدئوچک در بازی مقابل سایپا باعث دلگرمی هر دو تیم بود.

به گزارش والیبال آنلاین،عباسعلی میرحسینی در مورد پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل سایپا در بازی نخست پلی‌آف مرحله یک چهارم لیگ برتر والیبال گفت: می‌دانستیم بازی دشواری داریم چون دو بار در مرحله گروهی به سایپا باخته بودیم. این تیم بازیکنان باتجربه و جنگنده و همچنین کادرفنی بسیار خوبی دارد.

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان ادامه داد: برای این دیدار تاکتیک ویژه‌ای داشتیم که اگر خوب اجرا می‌شد احتمال پیروزی ما ۶۰ درصد بود، خوشبختانه بازیکنان به توصیه‌های ما عمل کردند و آنالیزها را به خوبی به اجرا درآوردند. پیروزی مقابل سایپا کار دشواری بود که بازیکنان من آن را به انجام رساندند.

 

 

میرحسینی گفت: برنامه دفاعی خاصی برای تیم سایپا داشتیم همچنین استفاده از سرویس‌های اثربخش که پاسور آنها را مجبور به استفاده از توپ‌های بلند کند نیز در دستور کار ما بود. دیوار دفاعی ما نیز در این بازی بسیار خوب عمل کرد. بازیکنان ما جلوی توانمندی بازیکنان سایپا را گرفتند.

 

 

وی در پایان به استفاده از سیستم ویدئوچک نیز اشاره کرد و گفت: امیدواریم اتفاق خاصی در بازی برگشت در اردکان نیفتد و دو داوری که به اردکان می‌آیند قضاوت‌های خوبی ارائه دهند، وجود ویدئوچک برای هر دو تیم در این بازی باعث دلگرمی بود.

 

 

محمد شعبان خمسه در مورد شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل خاتم اردکان در مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال گفت: به تیم اردکان تبریک می‌گویم؛ آنها چهره‌ای کاملا متفاوت با ۲۰ هفته گذشته لیگ برتر از خود ارائه کردند. تیم خاتم آنقدر خوب بازی کرد که پیروزی حق مسلم آنها بود.

 

 

وی ادامه داد: در یک هفته باقی‌مانده تا بازی برگشت روی نقاط ضعف کار خواهیم کرد تا با آمادگی کامل به اردکان برویم و بتوانیم این شکست را جبران کنیم.

 

 

خمسه گفت: تیم خاتم سراسر انگیزه بود و اشتیاق به پیروزی در بازی آنها دیده می‌شد. ما در ست نخست ۲۱ بر ۱۶ از حریف پیش بودیم ولی بازیکنان ما تصور کردند که کار تمام شده است، با این حال پیروزی در این ست چیزی از ارزش‌های تیم اردکان کم نمی‌کند.

 

 

سرمربی تیم والیبال سایپا تصریح کرد: اگر تیم اردکان با این کیفیت در بازی فینال به مصاف حریف خود برود نیز قطعا برنده خواهد شد.

 

 

خمسه گفت: هنوز چیزی از دست نرفته است و ما فرصت برای جبران داریم.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=2776
برچسب ها: