سجادی:شرایط لیگ شاید به تیم‌ملی هم لطمه بزند

دسته: مصاحبه , مصاحبه با بازیکنان
دوشنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۵
سجادی:شرایط لیگ شاید به تیم‌ملی هم لطمه بزند

دریافت کننده تیم والیبال عمران ساری که پس از پشت سر گذاشتن یک سال مصدومیت جدی حالا یک بار دیگر به لیگ برتر بازگشته، با تمام مشکلاتی که تیمش دارد تبدیل به همان بازیکن سابق شده است.

به گزارش والیبال آنلاین،تیم پارسه تهران هم با اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال از دور مسابقات کنار گذاشته شد اما مدیر عامل این تیم تصمیم به ادامه راه دارد و در حالیکه هنوز یک درصد از مطالبات بازیکنان را هم پرداخت نکرده اما هنوز قصد کناره گیری ندارد. نمونه های این مساله در لیگ جاری بسیار دیده شد؛ تیم هایی که هزینه های کافی برای ادامه مسابقات را نداشته اند و با کوله باری از بدهی مسابقات را پشت سر می گذاشتند.

عمران ساری یکی از این تیم ها است که با وجود تمام مشکلات هنوز عملکرد خوبی دارد و خود را در نیمه اول جدول نگه داشته است. علی سجادی دریافت کننده این تیم که پس از پشت سرگذاشتن یک سال مصدومیت جدی با پیراهن این تیم مازندرانی به لیگ بازگشته و در هفته های گذشته با وجود تمام مشکلاتی که تیمش دارد، نمایش سال های قبل خود را یک بار دیگر در زمین پیاده می کند.

او در مورد شرایط کنونی خود و تیم عمران ساری می گوید: «ما بازیکنان هم با والیبال زنده ایم و در سال های اخیر یاد گرفته ایم مشکلات زیاد است و باید کنار بیاییم. امسال هم تیم ما با وجود تمام مشکلات نمایش خوبی داشته و بچه ها هم کم نگذاشته اند اما گاهی مشکلات آنقدر زیاد می شود که مجموعه را تحت تاثیر قرار می دهد تا دیگر فرد نتواند نقشی ایفا کند.»

سجادی در ادامه اضافه کرد: «امسال شرایط مالی بسیاری از تیم های لیگ برتری سخت شده و تامین منابع مالی دیگر مثل سابق صورت نمی گیرد. این شرایطی را که تیم های لیگ برتری دارند، می توان تحمل کرد اما در نهایت می خواهند چه کنند؟ تا چه زمانی می توان با این روش والیبال را پیش برد؟ نه تیم ما، بلکه لیگ، روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد و به نظر من اگر این طور اوضاع پیش برود شاید برای تیم ملی هم خطراتی را به دنبال داشته باشد.»/ورزش سه

 

 

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1500
برچسب ها: