ششمین دوره ساحلی آزاد کشور به میزبانی اصفهان

دسته: والیبال ساحلی
شنبه - ۱ آبان ۱۳۹۵
ششمین دوره ساحلی آزاد کشور به میزبانی اصفهان

به گزارش والیبال آنلاین؛ششمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال 95 از 9 تا 11 آبانماه به مدت سه روز در شهر اصفهان پیگیری خواهد شد.

این رقابت ها در رده سنی بزرگسالان و بدون محدویت سنی برگزار می شود که تیم های شرکت کننده تا هفتم آبان ماه فرصت اعلام آمادگی خود به سازمان والیبال ساحلی برای حضور در این رقابت ها را دارند.
ورودیه این مسابقات چهار میلیون ریال است و ایاب ذهاب، تغذیه و اسکان بر عهده تیم های شرکت کننده خواهد بود.
داشتن بیمه نامه ورزشی و دو دست لباس والیبال ساحلی در رنگ های متفاوت با شماره های پشت و جلو از جمله شرایط حضور در این رقابت ها است. همچنین اسامی تیم های شرکت کننده باید به تایید سازمان ساحلی فدراسیون والیبال برسد. مسئولیت قرارداد بازیکنان با باشگاه های مربوطه به عهده خودشان است.
قرعه کشی این رقابت ها ساعت ۲۰ روز شنبه هشتم آبان ماه برگزار می شود و رقابت ها نیز از روز یکشنبه نهم آبان ماه در زمین های ساحلی شهر اصفهان آغاز خواهد شد.

۱۲۰ میلیون ریال پاداش برای تیم های اول تا هشتم این رقابت ها در نظر گرفته شده است که به قرار زیر اهدا می شود:

قهرمان: ۳۶ میلیون ریال
نایب قهرمان: ۲۸ میلیون ریال
تیم سوم: ۱۹ میلیون ریال
تیم چهارم: ۱۴ میلیون ریال
تیم پنجم: ۸ میلیون ریال
تیم ششم: ۶ میلیون ریال
تیم هفتم: ۵ میلیون ریال
تیم هشتم: ۴ میلیون ریال

پنجمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۵ از ۱۲ مهرماه به مدت سه روز با حضور ۱۶ تیم در زمین های ساحلی شهرستان انزلی پیگیری شد و تیم های اوج رامسر الف (رحمان رئوفی – بهمن سالمی)، اوج رامسر ب (عباس پورعسگری – عبدالحامدمیرزاعلی) و آتیه سازان صنعت آرین (پرویز فرخی – بهمن قلیپور) رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند.
چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۵ نیز از ۱۴ تا ۱۷ شهریورماه در شهرستان چمخاله استان گیلان پیگیری شد و با قهرمانی تیم اوج رامسر (بهمن سالمی و رحمان رئوفی) به پایان رسید. در این دوره از رقابت ها تیم های فولاد صنعت بناب الف (آق محمدسلاق و آرش وکیلی) و تابلو فرش زبرجد (عباس پورعسگری و حامد میرزاعلی) دوم و سوم شدند.
سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۵ از ۲۳ تا ۲۶ مردادماه در بجنورد پیگیری شد. تیم های جهانرو بجنورد (حامد میرزاعلی و عباس پورعسگری)، هتل کانیار علی آباد (آق محمد سلاق و آرش وکیلی) و اوج رامسر ۲ (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
دومین دوره نیز از ۲۴ تا ۲۶ تیرماه به میزبانی نور برگزار شد و تیم دانشگاه آزاد علی آباد (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. تیم های اوج رامسر یک (رضا نائینی و بهمن قلی پوری) و اوج رامسر دو (عباس پورعسگری و عبدالحامد میرزاعلی) عنوان های دوم و سوم را از آن خود کردند.
نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۵ از ۱۰ تا ۱۲ خردادماه به میزبانی شهر آق قلا در استان گلستان برگزار شد و تیم های هتل کانیار علی آباد (آرش وکیلی و کمال قریشی)، اوج رامسر دو (عباس پورعسگری و عبدالحامد میرزاعلی) و اوج رامسر یک (رضا نایینی و بهمن قلی پوری) رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=483
برچسب ها: