صدای پای سیچلو می آید!/دو گزینه اصلی از نیمکت والیبال ایران دور شدند

دسته: تیم ملی والیبال ایران
چهارشنبه - ۲۴ آذر ۱۳۹۵
صدای پای سیچلو می آید!/دو گزینه اصلی از نیمکت والیبال ایران دور شدند

مدیران فدراسیون والیبال از انتخاب جانشین لوزانو از بین دو گزینه نهایی خبر داده بودند وحالا هر دو گزینه تا حد زیادی از نیمکت ایران دور شده اند.

به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین،فدراسیون والیبال پس از رایزنی های فراوان و البته وقت کشی بسیار اعلام کرد که مذاکرات با دو گزینه نهایی انجام می شود تا یک نفر به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران انتخاب شود.

 

آناستازی و استویچف دو گزینه نهایی ایران هستند اما به نظر می رسد هر دو از نیمکت تیم ملی تا حد زیادی دور شده اند. هر دو مربی در مصاحبه هایی که با رسانه های اروپایی داشتند پالس های منفی درمورد حضور در ایران فرستادند.

 

آناستازی اعلام کرد که مذاکرات با ایران در حد پیشرفته نبود و خیلی زود هم به اتمام رسید. وی همچنین تاکیدکرد قصد دارد در تیم باشگاهی اش بماند حال آنکه داورزنی تاکیدکرده بود سرمربی ایران نباید همزمان مربی باشگاهی هم باشد.

 

از سوی دیگر استویچف هم روز گذشته اعلام کرد که مذاکرات خوبی با مدیران فدراسیون لهستان برای هدایت این تیم انجام داده است!

 

به این ترتیب بعید به نظر می رسد این دو گزینه شانسی برای حضور روی نیمکت ایران داشته باشند و البته مدیران فدراسیون هم در گذشته اعلام کردند اگر هیچ گزینه ای نماند احتمالا سیچلو انتخاب خواهد شد.

 

پیش از این برخی از اهالی والیبال اعلام کرده بودند که مذاکرات جدی انجام نخواهد شد چراکه به زعم آنها گزینه انتخاب شده از همان ابتدا، سیچلو بوده است، گزینه ای که منتقدان زیادی در داخل ایران دارد و او را در حد سرمربیگری ایران نمی دانند.

 

 

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1213
برچسب ها: