عباسعلی میرحسینی:هیچکدام از بازیکنان ما دوپینگی نیستند/ باور نمی‌کنم بناکار چنین حرف‌هایی زده باشد /بناکار:تکذیب می کنم، به کسی تهمت نزدم

دسته: بخش باشگاه ها , لیگ برتر مردان , مصاحبه , مصاحبه با مربیان
شنبه - ۵ اسفند ۱۳۹۶
عباسعلی میرحسینی:هیچکدام از بازیکنان ما دوپینگی نیستند/ باور نمی‌کنم بناکار چنین حرف‌هایی زده باشد /بناکار:تکذیب می کنم، به کسی تهمت نزدم

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز مصاحبه اش با یکی از پایگاه های اطلاع رسانی مبنی بر دوپینگی بودن والیبالیست های اردکان تکذیب کرد.

به گزارش والیبال آنلاین،عباسعلی میرحسینی در گفت‌وگو با گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص صحبت‌های عادل بناکار، سرمربی تیم والیبال شهردارزی تبریز مبنی بر دوپینگ ۲ بازیکن خاتم اردکان اظهار داشت: این صحبت‌ها کذب محض است و هیچکدام از بازیکنان ما دوپینگ نکرده‌اند.

 

 

وی ادامه داد: نامه فدراسیون پزشکی ورزشی درباره دوپینگ بازیکنان به فدراسیون و باشگاه مربوطه ارسال می‌شود و خوشبخانه تا الان نامه‌ای در این خصوص به دست ما نرسیده است.

 

 

سرمربی تیم خاتم اردکان در پایان خاطرنشان کرد: نمی‌توانم باور کنم که بناکار چنین اظهارنظری انجام داده است. چون او شخصیت بزرگی دارد و تصور این که این مربی این حرف‌ها را زده خیلی سخت است.

 

 

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز:تکذیب می کنم، به کسی تهمت نزدم

 

 

عادل بناکار در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: به هیچ عنوان در مورد بازیکنان تیم اردکان صحبتی را انجام نداده ام و به هیچ عنوان به خودم اجازه نمی دهم که در مورد دوپینگ آن ها حرفی بزنم چرا که رسیدگی به این موضوع وظیفه من نیست.

 

 

وی افزود: بعد از باخت مان مقابل تیم خاتم اردکان در بازی نخست نیمه نهایی به خبرنگاران اعلام کردم که ما خیلی خوب بازی کردیم اما روزمان نبود و باختیم، این صحبت اصلا ربطی به دوپینگ ندارد.

 

 

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در ادامه یادآورشد: اکثر بازیکنان حال حاضر تیم خاتم فصل گذشته در تیم تبریز توپ می زدند حال با توجه به چنین شرایطی چطور ممکن است که به آن ها چنین تهمتی را بزنم؟

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=2833
برچسب ها: