عطایی:بهتر است لیگ را با ۸ تیم اما منظم برگزار کنیم

دسته: مصاحبه , مصاحبه با مربیان
چهارشنبه - ۲۲ دی ۱۳۹۵
عطایی:بهتر است لیگ را با ۸ تیم اما منظم برگزار کنیم

سرمربی تیم والیبال کاله گفت: از ابتدای هفته تا نیم ساعت قبل از شروع بازی نمی دانستیم باید با چه تیمی و چه بازیکنانی بازی کنیم و اصلا قرار است مسابقه ای برگزار شود یا نه.

به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین،بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله درباره این مسابقه اظهار داشت: فضای مسابقه با شرایط عادی همخوانی نداشت. از ابتدای هفته تا نیم ساعت قبل از شروع بازی نمی دانستیم باید با چه تیمی و چه بازیکنانی بازی کنیم و اصلا قرار است مسابقه ای برگزار شود یا نه. این مسئله نظم تیم ما را به هم می‌زد و بازیکنان را هم بی انگیزه می کند. تیم را یک هفته در برزخ نگه داشتیم.

 
وی ادامه داد: برای ما که صحبت از والیبال با کیفیت ملی خود می‌کنیم و می خواهیم در المپیک بعدی به نیمه نهایی برسیم، چنین اتفاقی قشنگ نیست.

 
عطایی گفت: وقتی پروتکل پیش از مسابقه اجرا می شد، فقط شش بازیکن پارسه روی خط ایستاده بود. اگر عکس های این اتفاق در جهان پخش شود اعتبار والیبال کشورمان را زیر سوال می‌برد.
سرمربی کاله خاطرنشان کرد: امیدوارم این اتفاق دیگر در والیبال ایران تکرار نشود و باشگاه‌هایی که چنین پیشینه و نگرشی دارند اصلا وارد لیگ نشوند. اگر لیگ را با شرکت هشت تیم اما منظم برگزار کنیم خیلی خیلی بهتر است.

 
وی افزود: وقتی درباره والیبال حرف می‌زنیم به آن افتخار می‌کنیم و می‌گوییم بهترین تیم در میان ورزش‌های گروهی ماست اما این اتفاقات زیبنده والیبال ما نیست./فارس


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1524
برچسب ها: