غفوري:برگزاري شش تور ساحلي در شش ماه يك ركورد است

دسته: تیم ملی ساحلی , مصاحبه , مصاحبه با مسئولین , والیبال ساحلی
جمعه - ۲۸ آبان ۱۳۹۵
غفوري:برگزاري شش تور ساحلي در شش ماه يك ركورد است

كسري غفوري از ارتقا سطح بازيكنان و نمود آن در رقابتهاي اوپن كشوري خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین،كسري غفوري دبير سازمان واليبال ساحلي ايران در گفت و گو اختصاصي با واليبال آنلاين افزود:بسيار خوشحالم كه يك ركورد تاريخي در برگزاري رقابتهاي واليبال ساحلي در طول يكسال از سازمان واليبال ساحلي با جايزه نقدي دوازده ميليون تومان در طول دوران حضورمان به جا گذاشتيم.

 
وي ادامه داد:برگزاري شش دوره مسابقه در شش ماه نخست سال در سه رده بزرگسالان،جوانان و نوجوانان نشان از هدف گذاري سازمان واليبال ساحلي دارد.

 
دبير سازمان واليبال ساحلي اذعان داشت:جا دارد تشكر ويژه اي داشته باشم از رياست فدراسيون واليبال و همچنين ساير دست اندركاران و مسئولان كه در فدراسيون واليبال در كنارمان بودند و ما را ياري كردند.

 
دكترغفوري موفقيت هاي خانواده واليبال ساحلي را مديون اصحاب رسانه و جرايد و رسانه هاي جمعي دانست كه با پوشش لحظه اي فعاليتهاي سازمان واليبال ساحلي سعي در بهتر شناخته شدن قهرمانان و ورزشكاران در بين آحاد جامعه داشتند.

 
كسري غفوري همچنين تصريح كرد:به زودي به همت همكاران پرتلاش ما در سازمان واليبال ساحلي اردوي تيم ملي نوجوانان،جوانان و اميد را برگزار خواهيم كرد و براي اولين بار تور اوپن جوانان همراه با جايزه ريالي خواهد بود.

 
دبير سازمان واليبال ساحلي تعامل با كميته آموزش فدراسيون واليبال را يكي از اهداف مهم اين سازمان برشمرد و بيان داشت:تعامل با كميته آموزش جهت پرداختن به مقوله مهم استعداديابي از مهم ترين اولويتهاي ما خواهد بود و پويايي گروه متخصص استعداديابي در وزارت ورزش و جوانان، سازمان واليبال ساحلي را در تصميم خود مصمم تر ميكند.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1012
برچسب ها: