محمدی:مثل برخی تیم‌ها اسپانسر بانک و شهرداری نداریم/مگر هوادار ما تک تیرانداز است؟!

دسته: مصاحبه , مصاحبه با مربیان
سه شنبه - ۲۱ دی ۱۳۹۵
محمدی:مثل برخی تیم‌ها اسپانسر بانک و شهرداری نداریم/مگر هوادار ما تک تیرانداز است؟!

مدیرعامل باشگاه هاوش گنبد گفت: ما مثل بقیه تیم‌ها از پول بانک و شهرداری که بیت‌المال است، استفاده نمی‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین،مهدی محمدی در خصوص کناره‌گیری تیم والیبال هاوش گنبد از لیگ برتر والیبال اظهار داشت: در وهله اول برای اعضای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال متأسفم که هیچ شناختی از والیبال ندارند. نامه اورژانس و نیروی انتظامی کاملاً مشخص است که چه اتفاقاتی رخ داده اما در نهایت تعجب، رأیی صادر می‌شود که هیچ عدالتی در آن دیده نمی‌شود.

وی افزود: با وجود شکست‌های زیادی که داشتیم، هواداران گنبدی هیچ واکنش بدی نداشتند. اتقاقی که در بازی تیم ما و شهرداری تبریز رخ داد را تأیید نمی‌کنم اما امیر حسینی عنوان می‌کند که سکه دقیقاً به جایی اصابت کرد که او عمل جراحی کرده است. مگر هوادار ما تک تیرانداز است که محل اصابت سکه را مشخص کرده باشد؟! در این بازی ناظر مسابقه از اعضای شهرداری تبریز می‌خواهد به مسابقه برگردند اما آنها امتناع می‌کنند. آیا تیم شهرداری نباید تنبیه شود؟

مدیرعامل باشگاه هاوش گنبد با اشاره به این که سعید درخشنده، رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال، تلفن را روی او قطع کرده،  تصریح کرد: من ۲ بار زنگ زدم اما درخشنده تلفن را روی من قطع کرد. این کار او بی‌احترامی است. من برای والیبال این کشور هزینه کرده‌ام آن هم از جیب شخصی که کمتر کسی این کار را انجام می‌دهد. ما مثل بقیه تیم‌ها از پول بانک و شهرداری که بیت‌المال است، استفاده نمی‌کنیم.

محمدی در پایان خاطرنشان کرد: بدون شک تیم هاوش به لیگ برنمی‌گردد. پس از این که از لیگ کناره کشیدیم، داورزنی (رئیس فدراسیون فوتبال)، درخشنده و سایر مسئولان به خودشان زحمت ندادند که تماسی با ما بگیرند. ضمن این که اگر قرار بر حرفه‌ای بودن است، چرا باید تیم‌های پارسه و صالحین ورامین به لیگ برگردند؟ متأسفانه مسئولان فدراسیون والیبال کاری می‌کنند که راهی به جز کناره‌گیری باقی نمی‌ماند./میزان

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1517
برچسب ها:
دیدگاه ها
جمعه باشقره سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۲:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ظلم به گنبد نشده به حیثیت والیبال شده .متاسفم به فدراسیون