مصطفی کارخانه: لیاقت و شایستگی برد مقابل پیکان را داشتیم

دسته: بخش باشگاه ها , لیگ برتر مردان , مصاحبه , مصاحبه با مربیان
چهارشنبه - ۲ اسفند ۱۳۹۶
مصطفی کارخانه: لیاقت و شایستگی برد مقابل پیکان را داشتیم

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: بازیکنانم امشب بدون نقص مقابل تیم حریف حاضر شده ، به همین دلیل لیاقت و شایستگی برد مقابل پیکان را داشتیم.

به گزارش والیبال آنلاین،مصطفی کارخانه چهارشنبه شب پس از برد سه برصفر تیمش برابرتیم پیکان درچارچوب رقابت های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال با تبریک به بازیکنانش به دلیل کسب این نتیجه که درجمع خبرنگاران افزود. هنوز یک بازی دیگر برای صعود به فینال این رقابت ها پیش رو داریم و کار برای ما تمام نشده است اما از این که با این نتیجه از حریف پیش افتادیم خوشحالم.

 

وی با اشاره به بازی مطلوب لوکاس ژیگالدو پاسور تیمش،عنوان کرد: ژیگالدو بهترین بازیکن ما دردیدار برابر پیکان بود و درنقطه مقابل نیز سعید معروف عملکرد بسیارخوبی درتیمش داشت.

 

 

سرمربی تیم والیبال تیم بانک سرمایه ادامه داد: دراین بازی شرایط به گونه ای رقم خورد که ما همواره ۴ تا ۵ امتیاز از حریف پیش بودیم واین به ما کمک می کرد با کمترین استرس بازی را دنبال کنیم.

 

 

کارخانه اضافه کرد: بازی مقابل تیم قدرتمند پیکان همواره سخت است و ما سعی کردیم اشتباهات کمی مقابل این حریف داشته باشیم.

 

 

وی درپاسخ به این سئوال که چرا دراین دیدار کمتر از بازیکنان تعویضی استفاده کردید، اظهارداشت: هنگامی که تیم خوب بازی می کرد دلیلی برای تعویض نمی دیدم تنها بازیکنی که امروز برای دقایقی تعویض شد مرتضی میرزا جانپور بود.

 

 

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه درپاسخ به سئوال دیگری مبنی براینکه ارزیابی تان از بازی برگشت دوتیم چیست؟ تاکید کرد: بازی دوم هم برای ما هم برای تیم پیکان بازی سختی خواهد بود، به طورقطع بازی امشب مقابل پیکان را به خوبی آنالیز کرده و نقاط قوت و ضعف خود را واکاوی خواهیم کرد.

 

 

به گفته وی این همان کاری است که حریف درباره تیم ما انجام می دهد وسعی خواهیم کرد نقاط ضعف خود در این دیدار را برای بازی برگشت ترمیم و آن را اصلاح کنیم.

 

 

وی اضافه کرد: برای اینکه بازیکنانم در بازی برگشت همین عملکرد را داشته باشند انگیزه شان را دردیدار برگشت برای برد افزایش خواهیم داد تا با استرس کمتری پای به آن مسابقه بگذارند.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=2827
برچسب ها: