رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس مطرح کردنقش تخریبی قوچان‌نژاد در والیبال گنبدکاووس/ پرداخت کامل طلب سال گذشته بازیکنان والیبال گنبدکاووس توسط حامی مالی جدید

دسته: بخش باشگاه ها , لیگ برتر مردان
سه شنبه - ۲ آبان ۱۳۹۶
نقش تخریبی قوچان‌نژاد در والیبال گنبدکاووس/ پرداخت کامل طلب سال گذشته بازیکنان والیبال گنبدکاووس توسط حامی مالی جدید

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس گفت: با ورود حامی مالی جدید برای والیبال گنبدکاووس، مطالبات گذشته بازیکنان پرداخت شد.

به گزارش والیبال آنلاین،ابراهیم غفاری عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: یک فضایی در والیبال ما ایجاد شد که متأسفانه اسپانسر قبلی تیم والیبال گنبدکاووس نیز با عملکردش شرایط را بحرانی‌تر کرد.

 

 

وی ادامه داد: ما به اسپانسر قبلی تیم(کارت تخفیف ایرانیان) اعلام کردیم که شما فردی را به عنوان نماینده در شهرستان گنبدکاووس انتخاب کنید تا مسائل توسط این نماینده پیگیری شود.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس خاطرنشان کرد: در عمل نیز مسؤولیت‌های فنی، اداری و دیگر کارها به آقای قوچان‌نژاد سرمربی تیم واگذار شد و وی نیز زمانی که قرار شد به تهران برود تا با اسپانسر تیم مذاکراتی را برای وضعیت تیم داشته باشد، در جمع‌بندی به اختلاف نظر رسید و آقای قوچان‌نژاد مانع حضور تیم در تبریز شد.

 

 

غفاری متذکر شد: این اقدام بحرانی را برای تیم ایجاد کرد که آقای استاندار کمک کرد تا این بحران برطرف شود و در نهایت با تماسی که استاندار گلستان با آقای قوچان‌نژاد داشت، وی را ترغیب کرد که تیم به تبریز برود و بازی را انجام دهد، چراکه اگر تیم اعزام نمی‌شد، فدراسیون تیم را به طور کامل حذف می‌کرد.

 

 

وی افزود: بعد از این اتفاقات با توجه به اینکه رئیس هیات والیبال گنبدکاووس که در گذشته نیز تجربه حمایت مالی و مدیریت این تیم را داشت تمایل خود را برای حمایت مجدد از تیم نشان داد، مذاکرات اصلی برای تأیید اسپانسر بودن وی انجام شد.

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس تصریح کرد: نشستی مشترک با حضور استاندار گلستان برگزار شد و تنها خواسته آقای محمدی این بود که استاندار گلستان برای تکمیل هتل در دست ساخت کمک کرده و تسهیلات لازم برای تکمیل شدن این هتل پرداخت شود.

 

 

غفاری بیان کرد: البته آقای محمدی به دنبال این است که مجموعه‌های اقتصادی قوی دیگری را نیز وارد عرصه کند تا تیم با قدرت در لیگ برتر حضور پیدا کند.

 

 

وی در پاسخ به این سؤال که آقای محمدی در مدیریت گذشته این تیم هنوز به بازیکنان تیم بدهکار است و چگونه شما دوباره وی را به عنوان حامی مالی انتخاب کردید؟ پاسخ داد: ویژگی خوب این قرارداد جدید این بود که مطالبات گذشته بازیکنان پرداخت و رضایت‌نامه از بازیکنان اخذ شد که طلبشان تسویه شده است.

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس افزود: طی ۴۸ ساعت گذشته ۱۰ درصد قراردادها پرداخت شد و در همه این قراردادها مهر هیأت استان گلستان ثبت و به فدراسیون ارسال شده است.

 

 

غفاری در پاسخ به این سؤال که اگر آقای محمدی پول داشت چرا تا به امروز طلب بازیکنان را پرداخت نکرد، گفت: قول داده بود که پرداخت می‌کند، اما با این شرایط منابع دیگری را به کمک گرفت و باعث شد تا این پرداخت‌ها را انجام دهد.

 

 

وی در پاسخ به این سؤال که چرا شرایط در والیبال گنبدکاووس باید به سمتی برود که یک سرمربی به سادگی اجازه ندهد تیم برای بازی وارد میدان شود، خاطرنشان کرد: اشتباه اسپانسر قبلی تیم (کارت تخفیف ایرانیان) این بود که تمام اختیارات را به آقای قوچان‌نژاد سپرده بود.

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس گفت: حتی زمانی که اسپانسر قبلی تیم چک یک میلیارد تومانی را در وجه کاپیتان تیم صادر کرد، قوچان‌نژاد به شدت با این روند مخالفت کرد و تأکید داشت که باید این چک در وجه من کشیده شود.

 

 

غفاری در پاسخ به این سؤال که با تعیین حامی مالی جدید برای تیم، وضعیت کادر فنی و بازیکنان چه می‌شود، گفت: بازیکنان همان بازیکنان هستند و تیم در حال حاضر قوچان‌نژاد سرمربی تیم نیست و بابایی از نظر فنی تیم را هدایت می‌کند تا یک سرمربی جدید برای تیم مشخص شود.

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس تصریح کرد: در حال حاضر ما برند تیم را معرفی نکردیم و تا شنبه برند تیم معرفی می‌شود، اما تا آن زمان تیم با نام گنبدکاووس در مسابقات شرکت خواهیم کرد.

 

 

غفاری در پاسخ به این سؤال که شرایط فعلی والیبال گنبدکاووس تا چه زمانی ادامه می‌یابد؟ پاسخ داد: تا زمانی که همه مسؤولان پای کار نیایند این مشکل برطرف نمی‌شود.

 

 

وی تأکید کرد: اکثر تیم‌هایی که در لیگ برتر حاضر می‌شوند دولتی هستند و در استان گلستان چه انتظاری دارید که یک حامی مالی دو میلیارد ریال هزینه کند، از این رو همه مسؤولان باید پای کار بیایند.

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس در پایان متذکر شد: حضور و تیم‌داری در لیگ برتر با همین حامیان مالی بومی کار بزرگی بوده است./فارس

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=2407
برچسب ها: