نگاهی آماری به عملکرد تیم والیبال کاله/ صالحی و صفایی در صدر امتیازآورترین‌ها

دسته: بخش باشگاه ها , لیگ برتر مردان
یکشنبه - ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
نگاهی آماری به عملکرد تیم والیبال کاله/ صالحی و صفایی در صدر امتیازآورترین‌ها

آنالیزور تیم والیبال کاله گفت: شرایط در تیم ما به گونه‌ای بود که بازیکنان کاله هیمشه در سرویس برای حریفان مشکل‌ساز می‌شدند.

به گزارش والیبال آنلاین،حسین خوریانی، آنالیزور تیم والیبال کاله درمورد عملکرد بازیکنان این تیم در طول رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: تیم والیبال کاله در مجموع ۲۳ بازی، یعنی ۲۱ بازی دور مقدماتی و ۲ بازی مرحله پلی‌آف در فاکتور سرویس از مجموع ۲۰۵۲ سرویس موفق به کسب ۱۳۳ پوئن مستقیم شد و ۲۴۰ سرویس را از دست داد. در این بین امیرحسین اسفندیار، جواد کریمی و رضا عابدینی به ترتیب با ۲۶، ۲۵ و ۱۵ امتیاز بیشترین سهم را در کسب امتیاز مستقیم برای تیم خود داشتند.

 

 

وی ادامه داد: در سرویس تاثیرگذار که حمله حریف با مشکل روبرو شد ولی علیپور، سرعتی‌زن تیم کاله بهترین عملکرد را داشت. در مجموع تیم کاله در بخش سرویس برای بسیاری از حریفان خود مشکل‌ساز شد.

 

 

خوریانی با بیان اینکه در دریافت اسماعیل مسافر و ابوالفضل قلی‌پور بهترین عملکرد را داشتند، گفت: مسافر، دریافت کننده تیم والیبال کاله با ۵۸ درصد دریافت‌های رسیده و ۴۷ درصد کارایی کلی دریافت و قلی‌پور با ۵۸ درصد دریافت‌‌های رسیده و ۴۵درصد مجموع کارایی دریافت نفرات برتر این تیم بودند. در این بین امیرحسین اسفندیار، میثم صالحی، اسماعیل طالبی و سعید آقاجانی در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

 

 

آنالیزور تیم والیبال کاله با اشاره به فاکتور حمله عنوان کرد: در بخش هجومی و در فاکتور حمله تیم کاله از ۲۲۵۹ حمله شکل گرفته توانست ۱۱۴۸ امتیاز کسب کرد که حکایت از آمار نسبتاً خوب ۵۱درصدی دارد که بازیکنان آمار بسیار نزدیکی در این بخش دارند. رضا عابدینی با ۵۹درصد، شاهین مظلوم با ۵۷درصد، رضا صفایی با ۵۶درصد و میثم صالحی با ۵۳درصد اسپک‌های تبدیل به امتیاز موفق‌ترین‌های این بخش در تیم کاله بودند. ناگفته نماند که میانگین سایر بازیکنان هم بین ۴۵ تا ۵۰ درصداست. در حمله اول ۵۴ درصد و در توپ‌های برگشتی ۴۵درصد موفق بوده است.

 

 

وی گفت: در فاکتور دفاع هم ۲۲۷ امتیاز حاصل شده است که در این بین ولی علیپور با ۵۹ دفاع، جواد کریمی با ۵۰ دفاع و رضا عابدینی با ۴۷ دفاع فاصله زیادی با سایر نفرات داشتند. این در حالی است که عابدینی در چند بازی آخر تیمش به دلیل مصدومیت غایب بود. اسنفدیار و مسافر هم به ترتیب با ۲۹ و ۲۶ دفاع در رده‌های بعدی قرار دارند. همچنین در فاکتور توپ‌گیری هم اسماعیل مسافر و ابوالفضل قلی‌پور عملکردی بهتر از سایر نفرات داشتند.

 

 

خوریانی با اشاره به امتیازآورترین بازیکنان تیم کاله در طول فصل جاری، اظهار داشت: میثم صالحی در تیم کاله خوش درخشید و ۲۴۳ امتیاز از اسپک، ۵ امتیاز از سرویس و ۱۳ امتیاز از دفاع برای تیمش کسب کرد. پس از صالحیِ جوان، رضا صفایی با وجود اینکه در میانه راه به تیم کاله آمد بسیار خوب و قدرتمند ظاهر شد. او در مجموع ۲۳۵ امتیاز به دست آورد که حاصل ۲۱۴ امتیاز از حمله، ۹ امتیاز از دفاع سرویس و ۱۲ امتیاز دفاع روی تور است.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=2814
برچسب ها: