مربی بیکار، منتخب فدراسیون والیبال برای حضور در دوره بین‌المللی!هم‌زبانی که باید پست بگیرد/ سیدعباسی سرمربی تیم ملی «ب» می‌شود؟

دسته: تیم ملی والیبال ایران
یکشنبه - ۱۹ فروردین ۱۳۹۷
هم‌زبانی که باید پست بگیرد/ سیدعباسی سرمربی تیم ملی «ب» می‌شود؟

سیدعباسی از جمله مربیانی است که با توجه به شرایط هر لحظه احتمال حضورش در تیم ملی «ب» قوت می‌گیرد.

به گزارش والیبال آنلاین و به نقل از فارس،بوداپست مجارستان هر ساله میزبان دوره مربیگری والیبال در بخش‌های فنی و بدنسازی است. مسئولان برگزار کننده این دوره هر چند سال یک بار از کمیته ملی المپیک ایران نام یک نماینده را برای حضور در این کلاس‌ها درخواست می‌کنند.

 

 

امسال زمان برگزاری این دوره ها همزمان شد یا ریاست احمد ضیایی در فدراسیون والیبال؛ طبق روال سال‌های گذشته که نفراتی همچون علی پورعروجی و نعلبندی در این دوره‌ها شرکت کرده بودند کمیته ملی المپیک با ارسال نامه‌ای به فدراسیون والیبال درخواست کرد تا برای دوره جدید، یک مربی معرفی شود.

 

 

مسئولان فدراسیون والیبال پس از بررسی گزینه‌های مختلف سرانجام به نام جهانگیر سیدعباسی رسیدند؛ مربی که تقریباً ۳ سال است در شهر خودش هم بیکار مانده! او سابقه هدایت فولاد ارومیه در سال ۸۶ را هم دارد که توانست به رتبه سوم لیگ برتر والیبال ایران برسد. او همچنین در سال ۹۳ به همراه شهرداری ارومیه عنوان نایب قهرمان لیگ برتر را کسب کرد و پس از آن عملاً بیکار بود.

 

 

سیدعباسی که دایی سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران و همشهری آقای رئیس است با وجود اینکه مدتی از مربیگری والیبال دور بود، اما به عنوان گزینه مدنظر فدراسیون راهی بوداپست شد. پیش از این و بعد از انتخاب ضیایی به عنوان رئیس از سیدعباسی به عنوان گزینه دبیری فدراسیون والیبال نام برده می‌شد که ظاهراً فعلا این موضوع منتفی است، چون او علاقه دارد در مربیگری به کار خود در والیبال ادامه دهد.

 

 

با توجه به اینکه ضیایی اصرار دارد حتماً به یکی از مغزهای متفکر فدراسیون خود یعنی سیدعباسی سمتی در والیبال بدهد و به تازگی او را روانه دوره مربیگری بین‌المللی هم کرده، به نظر می‌رسد همشهری آقای رئیس حالا یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال «ب» باشد.

 

 

حال باید منتظر ماند و دید که فدراسیون‌نشینان چه ملاک و معیاری را برای انتخاب سیدعباسی به عنوان گزینه منتخب خود برای حضور در دوره‌ بین‌المللی بوداپست مطرح می‌کنند. همچنین باید دید پس از صرف هزینه حدود ۶ هزار یورویی برای حضور سیدعباسی در این دوره‌ها از او در چه بخشی استفاده خواهد شد.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=2886
برچسب ها: