واليبال در حسرت روزهاي از دست رفته …

دسته: تیم ملی والیبال ایران
جمعه - ۱۰ دی ۱۳۹۵

به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین(علی شاکری)،واليبال ايران حالا بيشتر از هميشه به اهميت و ارزش مديريت زمان پي برده و در حسرت روزهاي از دست رفته بعد از المپيك افسوس مَي خورد.

 
اگر مسئولان واليبال كه به گفته خودشان در همان پايان بازي هاي المپيك با لوزانو به آخر خط رسيدند ، با چراغ خاموش با مربيان مدنظرشان مذاكرات مقدماتي را انجام مَي دادند ، امروز هرگز نگران جواب منفي ديرهنگام گزينه هاي سرمربيگري تيم ملي نبودند و هيچ گاه هم در صدد توجيه كارشان بر نمي آمدند.

 
عجيب تر از همه اينكه با وجود تاخير چند ماهه و كشتن زمان در پروسه نشست هاي ٥ گانه و در نهايت پس از توافق در هيات رئيسه مبني بر تفاهم بر سر سه گزينه نهايي هم هر روز ،  شاهد وعده يك هفته اي و در نهايت ده روزه در رسانه ها بر سر معرفي سرمربي جديد تيم ملي بوديم و هم هر بار پس از شنيدن جواب رد از هر يك از گزينه ها ،  معلوم نيست نام گزينه هاي جديد بدون نياز به مصوبه هيات رئيسه چطور به ميان آمد !!
گزينه هايي كه برخي شان ، حتي به إقرار خودشان ، روحشان هم از اين موضوع خبر نداشت !!.

 
حالا در حالي كه مهلت و وعده هاي يك هفته اي از مرز دوماه هم در حال عبور است و ليگ هم به تدريج به مرحله پلي آف در حال نزديك تر شدن ، بعضي ها با أهداف خاص و جهت دهي هاي خاص به جامعه واليبال و مردم توصيه مَي كنند ، مبادا دقت فداي سرعت شود !؟

 
از اين ها گذشته هر چند ما هم قبول داريم كه رسيدن به تفاهم با گزينه هاي مطلوب ، سختي هاي خاص خود را دارد و پروسه اي زمانبر است ، براي همين هم از مسئولان با تجربه واليبال به دو دليل تعجب مَي كنيم يك ؛ اينكه چرا دير دست بكار اين موضوع مهم شدند و ديگر اينكه چرا در تمامي گفت و گوهاي رسانه اي ماههاي اخير شان تاكيد روي زمان مشخص و معلوم داشته اند ، در حالي كه حرف هاي امروزشان را براحتي مَي توانستند ديروز به زبان آورند .

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1426
برچسب ها: