پيروزي اروميه در بازي جنجالي/داوري پر حرف و حديث نافعي در آمل

دسته: بخش باشگاه ها , لیگ برتر مردان
چهارشنبه - ۸ دی ۱۳۹۵
پيروزي اروميه در بازي جنجالي/داوري پر حرف و حديث نافعي در آمل

تیم های کاله مازندران و شهرداری ارومیه در چارچوب هفته چهاردهم این رقابت ها به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم شهرداری ارومیه با نتیجه 3 بر یک میزبان آملی خود را شکست داد.

به گزارش اختصاصي واليبال آنلاين از آمل،عصر روز چهارشنبه دو تيم كاله مازندران و شهرداري اروميه از ساعت ١٦ در سالن پيامبراعظم آمل به مصاف هم رفتند.
شاگردان بهروز عطايي اين ديدار را با تركيب رسول آقچه لي،اميرحسين اسفنديار،اسماعيل مسافر،جواد كريمي،مهدي رنجبر،ولي هليپور و ابوالفضل قلي پور آغاز كردند.
در مقابل تيم مهمان نيز بازي را با تركيب تراويسا،رحمان داوودي،مجتبي ميرزاجانپور،فرهاد پيروت پور،آرمين تشكري،حامد رضايي و محمدرضا حضرت پور به سرمربيگري تراويسا آغاز كرد.

ست اول را دو تيم ابتدا نزديك به هم شروع كردند و در ادامه نيز دو تيم پا به پاي هم پيش رفتند تا اينكه كاله با كسب امتياز ٢٤ در آستانه پيروزي قرار گرفت اما باز هم جواني كار دست كاله اي ها داد و اين تيم ست نخست را با حساب ٢٤-٢٦ به حريف خود واگذار كرد.
ست دوم را كاله با حمايت بي دريغ هواداران خود طوفاني آغاز كرد و توانست پنج امتياز اختلاف نسبت به مهمان خود ايجاد كند ولي در امتياز ١٩-١٣ به سود كاله تراويسا به دو تعويض خوب و جايگزيني كشاورزي به جاي داوودي و محمد نژاد به جاي رضايي توانست اختلاف را به دو امتياز برساند اما سرويس هاي خوب ولي عليپور كاله را به بازي برگرداند و كاله توانست ست دوم را با حساب ٢٢-٢٥ به سود خود به اتمام برساند.
ست سوم را برخلاف ست دوم اروميه اي ها بسيار عالي شروع كردند و با سرويسهاي خوب پيروت پور اختلافي شش امتيازي ايجاد كردند و در ادامه نيز تعويض هاي عطايي چاره كار نشد و كاله با اختلافي ده امتيازي ست سوم را به شهرداري اروميه واگذار كرد.
ست چهارم را دو تيم نزديك به هم شروع كردند اما در ادامه اروميه بازي را در دست گرفت اما اين پايان كار نبود و كاله ها باز هم در امتياز پاياني بازي را به تساوي كشاند ولي دو امتياز پاياني را اروميه در حالي كسب كرد كه بازيكنان و كادرفني كاله به شدت به راي داور معترض بودند.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1404
برچسب ها: