پيروزي خانگي سازمان عمران شهرداري ساري مقابل هم نام اراكي

دسته: بخش باشگاه ها , لیگ برتر مردان
چهارشنبه - ۲۲ دی ۱۳۹۵
پيروزي خانگي سازمان عمران شهرداري ساري مقابل هم نام اراكي

مسابقه دو تیم شهرداری عمران ساری و شهرداری ارک در سالن سيد رسول حسيني ساري با پیروزی نماینده استان مازندران به پایان رسید

به گزارش اختصاصي واليبال آنلاين از ساري ، عصر روز چهارشنبه دو تيم سازمان عمران شهرداري ساري و شهرداري اراك در سالن سيد رسول حسيني ساري به مصاف هم رفتند.

 
عمران ساري اين ديدار را با تركيب شهروز همايونفر،ادريس دانشفر،ميلوش،ساسان دژآرا،عليرضا جلوه،سيمو دابوويچ و ناصر رحيمي پناه به سرمربي بهزاد محمودي آغاز كرد.

 
شهرداري اراك نيز اين ديدار را كادانكوف،بهنام حاجي پور،حامد تاري وردي،حسين حسن پور،صادقلو،بهزاد به نژاد و رضوي با هدايت نقدي شروع كردند.

 
ست اول را اراكي ها بهتر از ميزبان خود آغاز كردند و در ادامه نيز توانستند برتري خود را حفظ كنند و ست اول را از آن خود كنند.

 
ست دوم را دو تيم نزديك به هم شروع كردند و پا به پاي هم پيش رفتند تا اينكه سرانجام ساروي ها توانستند ٣٢-٣٠ ست دوم را از آن خود كنند.

 
ست سوم در ابتدا نزديك به هم شروع كردند اما در ادامه باز هم اين شاگردان محمودي بودند كه برتري خود را به حريف ديكته كردند و توانستند ست سوم را به سود خود به پايان برسانند.

 
ست چهارم در ابتدا با برتري مطلق تيم ميزبان يعني سازمان عمران ساري آغاز شد اما در ادامه شهرداري اراك با درخشش ليبرو خود رفته رفته اختلاف را كمتر كرد و توانست در امتياز ٢٢ بازي را به تساوي بكشاند اما اين پايان كار نبود و ساروي ها با سرويس خوب محراب ملكي بازيكن جوان خود از حريف پيش افتادند و توانستند اين ست و مجموع بازي را با حساب سه بر يك از آن خود كنند.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1526
برچسب ها: