پیروزی مقتدرانه شهرداری ارومیه مقابل شاگردان نفرزاده

دسته: بخش باشگاه ها , لیگ برتر مردان
چهارشنبه - ۱۵ دی ۱۳۹۵
پیروزی مقتدرانه شهرداری ارومیه مقابل شاگردان نفرزاده

نخستین بازی هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال با برتری تیم شهرداری ارومیه به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین،در نخستین بازی هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال، تیم شهرداری ارومیه با نتیجه ۳ بر صفر مقابل پارسه تهران به پیروزی رسید و نتیجه بازی رفت در ارومیه را تکرار کرد.

شاگردان عباس برقی در ۳ ست متوالی این بازی با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۷ به پیروزی رسیدند. این دهمین پیروزی شهرداری در مقابل ۵ شکست این تیم در لیگ برتر بود.

سرمربی و پاسور ایتالیایی تیم شهرداری ارومیه در این بازی به دلیل عدم دریافت دستمزد خود حضور نداشتند. آنها ۵ روز پیش ایران را ترک کردند.

 

برقی: امیدوارم تراویسا به شهرداری برگردد

عباس برقی مربی تیم والیبال شهرداری ارومیه پس از پیروزی ۳ بر صفر شهرداری ارومیه مقابل پارسه اظهار داشت: کار بازیکنان را بی ارزش نکنیم. تیم حریف تلاش خود را کرد اما یک طرف والیبال برد است و یک طرف باخت. شاید اگر پارسه از نظر روحی و روانی مشکل نداشت بهتر بازی می‌کرد.
وی درباره بازگشت تراویسا گفت: امیدوارم برگردد. آخرین چیزی که شنیده ام این است که قرار است به زودی به ایران بازگردد. این موضوع در حیطه وظایف من نیست و فقط وظیفه دارم تا زمان بازگشت تراویسا، تیم را هدایت کنم. هیچ ارتباطی با تراویسا ندارم اما چیزی تغییر نکرده است. از ابتدای فصل هم همه بازیکنان و اعضای کادر تلاش کردند و نه باخت‌های تیم را می توان به حساب تراویسا نوشت و نه بردها را بلکه نتیجه تلاش مجموعه تیم است.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1470
برچسب ها: