پیمان اکبری:سرمربي جديد بايد جايگاه واليبال ايران را ارتقا دهد

دسته: تیم ملی والیبال ایران , مصاحبه , مصاحبه با مربیان
یکشنبه - ۵ دی ۱۳۹۵
پیمان اکبری:سرمربي جديد بايد جايگاه واليبال ايران را ارتقا دهد

پیمان اکبری کارشناس والیبال کشورمان گفت:در حال حاضر استويچف نزديک‌ترين گزينه به تيم ملي محسوب مي‌شود. با توجه به رزومه خوبي که او دارد بايد بگوييم استويچف مربي بزرگي است.

به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین،پیمان اکبری درباره انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت:انتخاب سرمربي براي تيم ملي از جمله مباحثي است که به بررسي جدي و اساسي نياز دارد. خوشبختانه رئيس فدراسيون شناخت کافي از وضعيت واليبال ايران دارد و به خوبي از نقاط ضعف و قدرت تيم ملي آگاه است. با اينکه روند انتخاب سرمربي جديد طولاني شده اما بايد به اين نکته توجه داشت که رسيدن به اهداف از پيش تعيين شده براي ما اهميت زيادي دارد. تيم ملي واليبال کشورمان به يک مربي بزرگ با رزومه قوي و تجربه بالا نياز دارد. در حال حاضر استويچف نزديک‌ترين گزينه به تيم ملي محسوب مي‌شود. با توجه به رزومه خوبي که او دارد بايد بگوييم استويچف مربي بزرگي است.

وی ادامه داد:بااين حال بايد ببينيم که اين مربي مي‌تواند در تيم ملي ايران فعاليت کند و به اهداف برسد يا خير. تيم کشورمان شرايط خاص خودش را دارد. در واقع هر تيم وضعيت ويژه‌اي دارد. در واقع تيم کشورمان نيز سيستم، برنامه‌ريزي و شرايط فرهنگي خودش را دارد و هر مربي که انتخاب مي‌شود بايد با اين شرايط خودش را وفق دهد. در مجموع بايد اذعان کرد که حضور استويچف روي نيمکت تيم ملي واليبال انتخاب خوبي به نظر مي‌رسد. نکته ديگر برخي‌ها معتقدند استويچف بيشتر در عرصه باشگاهي مربيگري کرده تا عرصه ملي. در صورتي که او سابقه هدايت تيم ملي کشورش را دارد. به‌علاوه اينکه استويچف هدايت باشگاهي را برعهده داشته که به همراه آن تيم و چند قهرماني جهان را تجربه کرده است.

کارشناس والیبال کشورمان با بیان اینکه استويچف گزینه خوبی برای سرمربیگری تیم ملی است گفت:در واقع تيم ترينتينو کلکسيوني از بهترين بازيکنان جهان را در اختيار دارد و بسياري از همين ستاره‌ها زير نظر استويچف کار کرده‌اند. در توانمندي‌هاي فني اين مربي بلغار نبايد شک کرد، اما بايد منتظر ماند و ديد او چگونه خودش را با شرايط واليبال ايران وفق مي‌دهد. سياست‌هاي پيش‌روي واليبال ايران از سوي فدراسيون مشخص شده و قطعاً رسيدن به اين اهداف براي ما اهميت زيادي دارد. تيم ملي ايران يکي از هشت تيم برتر جهان بوده و همه از سرمربي جديد اين انتظار را دارند که جايگاه تيم ملي را ارتقا دهد. در واقع سرمربي جديد کاري به مراتب سخت‌تر از گذشته را در پيش دارد، چراکه حفظ جايگاه فعلي و ارتقا دادن آن به مراتب سخت‌تر از رسيدن به آن است.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1368
برچسب ها: