کارخانه: برتری مقابل هاوش حق ما بود/بابایی:می‌توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم

دسته: بخش باشگاه ها , لیگ برتر مردان , مصاحبه , مصاحبه با مربیان
چهارشنبه - ۱۸ بهمن ۱۳۹۶
کارخانه: برتری مقابل هاوش حق ما بود/بابایی:می‌توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم

«مصطفی کارخانه» سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه، گفت: در دیدار امشب (چهارشنبه شب) برابر تیم هاوش گنبد بدون نقص بازی کرده و برد مقابل این تیم حق ما بود.

والیبال آنلاین،کارخانه پس از برد سه بر صفر تیمش برابر هاوش گنبد در جمع خبرنگاران افزود: شاگردانم در این دیدارکم اشتباه بودند و این مساله رمز موفقیت آنان برابر تیم خوب هاوش بود.

 

وی افزود: به دشواری های این بازی آگاه بودیم و از بازیکنانم خواستم کمترین اشتباه را در زمین داشته باشند تا بتوانیم این تیم سخت کوش را از پیش رو برداریم.

 

 

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه ادامه داد:خوشبختانه بازیکنانم روز خوبی را سپری کرده و با کمترین اشتباه ممکن تیم هاوش را شکست دادند.

 

 

کارخانه درباره تیم هاوش نیز اظهار کرد: برای این تیم و هوادارانش احترام زیادی قائل هستم، این تیم مربی و بازیکنان خوبی دارد و با توجه به بضاعتی که دارد عملکرد قابل قبولی نیز در لیگ برتر داشته است.

 

 

به گفته وی کادرفنی، بازیکنان و هواداران گنبدی والیبال را خوب می فهمند و به خوبی آن را بازی می کنند.

 

 

سرمربی تیم والیبال تیم بانک سرمایه در خصوص دیدار برگشت تیمش درگنبد مقابل هاوش نیز عنوان کرد: به طور حتم بازی درگنبد و مقابل تماشاگران این شهر بسیار سخت است، ما نباید به پشتوانه برد سه بر صفرمان در دیدار رفت، دیدار برگشت را از دست بدهیم. خوابیدن دراین برد یعنی باخت و از آنجا که نمی خواهیم این دیدار به دیدار سوم کشیده شود، به طور قطع برای شکست این تیم به گنبد خواهیم رفت.

 

 

**سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد: از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم

 

 

«رامین بابایی» سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد نیز درباره این بازی گفت: بازیکنانم از نام بزرگ بازیکنان بانک سرمایه نترسیده و بازی خوبی انجام دادند، از این رو از عملکرد آنان رضایت دارم، به خصوص درگیم اول که تا امتیاز ۲۰ نیز پیش رفتند اما درادامه توان مقابله را نداشته و نتیجه را به تجربه بالای بازیکنان تیم بانک سرمایه واگذار کردند.

 

 

وی افزود: البته به هیچ وجه برای باخت به تهران نیامده بودیم، اما توان وبضاعت هاوش همین است و امیدوارم هوادارانی که به منظور حمایت از این تیم به تهران آمده بودند، نا امید نشده باشند.

 

 

سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد با اشاره به بازی برگشت این دو تیم در گنبد، اظهار داشت: به طور حتم بازی برگشت، بازی دشواری برای تیم بانک سرمایه است و ما به منظور غلبه بر این تیم به میدان خواهیم رفت.

 

 

وی درباره شرایط تیمش و صعود این تیم به مرحله حذفی رقابت های لیگ برتر نیز عنوان کرد: تیم ما یک تیم کاملا بومی و محلی است و همین که به این مرحله از رقابت های لیگ برتر صعود کردیم، بدان معنی است که ما کار خود را به خوبی انجام دادیم.

 

 

بابایی تنها خواسته اش را حمایت از این تیم عنوان کرد و افزود: درصورت حمایت درست از این تیم ما درجدول رده بندی رقابت های لیگ برتر در جایگاه مناسب تری قرار می گرفتیم و لااقل در این مرحله با بانک سرمایه روبه رو نمی شدیم.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=2779
برچسب ها:
دیدگاه ها
حمعه باشقره پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اين بازي بين تيم گنبد وتيم ملي ايران ك در مقابل برزيل و لهستان و تمريكا بازيدكرده را بازيدكرد سرمايه دار واقعي گنبد است ك اينهمه استعداد و اين همه هوادار عاشق دارد فدراسيون سرمايه اش را نميشناسد اگه ميشناخت گنبد وضعش اين نبود با ملاحظه كردنهاش ضربه ب گنبد ميزند اسمش حمايت است ولي در اصل خيانت است درسته گنبد پايتخت و مهد واليبال ايران است ولي دلسوزي هايي ك ميكند ضرراست فدراسيون انقدر بايد اهميت ب گنبد و اروميه بكند تا اين دوشهر باشگاه حرفه ايي بودن را بياموزد نه چشم ب دلسوزي ان بدوزدمقررات را شديدتر از همه جا در اين شهرها بايد اعمال كند تا همانطور ك در تكنيك واليبال حرفه ايي هستيم در باشگاه داري هم حرفه ايي بشيم مثلا اول فصل بدون هيچ تضميني شركتي مثل ايرانيان مياد و با فريب فدراسيون و سو استفاده از عشق پاك منطقه بزرگترين ضربه را ميزند و راحت ميرود كنار انگار نه انگار ك اين شركت ابرو ويزي و تخلفاتي كرده باشد و تيم گنبد بايد تنبيه شود و بازي كاله را انجام نشده امتيازش ازدست ما برود در صورتي ك شركت ايرانيان خطا كرده نه واليبال گنبد