کسری غفوری:همان استراتژی قبل را ادامه می دهیم

دسته: تیم ملی ساحلی , والیبال ساحلی
شنبه - ۲ بهمن ۱۳۹۵
کسری غفوری:همان استراتژی قبل را ادامه می دهیم

رییس سازمان والیبال ساحلی گفت: هنوز حکم ریاست را نگرفته ام و همان استراتژی دوران عزیز خانی را دنبال می کنم

به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین،کسری غفوری در مصاحبه با صداوسیما افزود: عزیزخانی رییس پیشین سازمان ساحلی فدراسیون والیبال دوست صمیمی من است و همین موضوع باعث شده تا به عنوان جانشین وی در  این سازمان تمایلی نداشته باشم. وی در زمان ریاستش زحمات زیادی را برای این رشته کشید و توانست به موفقیت های خوبی هم دست پیدا کند.

 

 

وی در ادامه یادآور شد: تا پایان سال جاری برنامه های گسترده از جمله رقابت های تور جهانی را در پیش داریم و این مسابقات از سطح بالایی برخوردار است.

 

 

به دنبال مربی خارجی بزرگی هستیم

 

 

غفوری در ادامه یادآور شد: برای هدایت تیم ملی والیبال ساحلی گزینه های زیادی را در نظر داشتیم بالاخره پس از بررسی های لازم از بین آن ها ۱۰ نفر از بهترین ها را انتخاب کردیم و در نهایت با یکی از آن ها به طور جدی وارد مذاکره شده ایم و در حال بررسی شرایط موجود هستیم.

 

 

وی افزود: گزینه مورد نظر فدراسیون و سازمان ساحلی فردی است که تجربه حضور در تورهای جهانی بزرگ و المپیک را به عنوان سرمربی داشته و از تجربه کافی برای بالا بردن سطح عملکرد ساحلی بازان ایران برخوردار است.

 

 

رییس سازمان والیبال ساحلی در خصوص حضور رضا نایینی در کادر فنی تیم ملی اظهارداشت: نایینی مربی جوان و آینده دار والیبال ساحلی ایران است، به طور حتم تا پیش از شروع تور جهانی تکلیف سرمربی خارجی تیم ملی مشخص خواهد شد و نایینی به عنوان دستیار در کادر فنی حضور خواهد داشت.

 

 

آینده ساحلی باید تضمین شود

 

 

غفوری افزود: از شرایط مان برای جذب مربی خارجی این است که وی باید در همه رده های سنی به ساحلی ایران کمک کند. ما برای رشد این رشته در هر چهار رده سنی (نوجوانان، جوانان، امیدها و بزرگسالان) برنامه داریم و باید در پشتوانه سازی عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

 

 

توکیو را هدف گرفته ایم

 

 

وی یادآور شد: هدف اصلی کمیته ساحلی فدراسیون والیبال راهیابی تیم ملی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو است و این موضوع را در مذاکرتمان با گزینه های خارجی مطرح کرده ایم و برای رسیدن به آن از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و امکانات لازم را در اختیار تیم ملی قرار می دهیم.

 
تور جهانی کیش بهترین ها را به ایران می کشاند

 

 

رییس سازمان ساحلی فدراسیون والیبال در ادامه گفت: برای نخستین بار میزبان مسابقات تور جهانی سه ستاره در جزیره کیش هستیم و قرا است ۶۹ تیم از ۲۴ کشور صاحب نام جهاندر والیبال ساحلی به ایران بیایند.

 
غفوری افزود: طبق آیین نامه ۲ تیم از ایران حق شرکت در جدول اصلی این رقابت ها را داشتند اما با رایزنی که انجام دادیم موفق شدیم مجوز حضور سه تیم از کشورمان را بگیریم و تاکنون حضور یک تیم هم در جدول مقدماتی قطعی شده است.

 
وی گفت: آق محمد سلاق، عبدالحامد میرزاعلی(ایران الف)، عباس پور عسگری، آرش وکیلی(ایران ب) و رحمان رئوفی (ایران ج) اعضای تیم ملی را در جدول اصلی این رقابت ها  تشکیل می دهند.

 
ششمین ساحلی باز را باید انتخاب کنیم

 
رییس سازمان والیبال ساحلی در خصوص بهمن سالمی و نفر ششم تیم ملی والیبال که همراه رئوفی باید در تور جهانی حاضر شود گفت: قراراست این هفته جلسه کمیته انضباطی در مورد این ساحلی باز که در جریان تور بابلسرد حرکتی غیر ورزشی را از خود نشان داده بود تشکیل شود.
وی افزود: در خصوص یار ساحلی رحمان رئوفی هم کادر فنی و اعضای سازمان ساحلی بعد از تشکیل جلسه کمیته انضباطی تصمیم جدی خواهد گرفت چرا که نیم خواهیم در این رشته حواشی ورود پیدا کند.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=1645
برچسب ها: