کسری غفوری: تور جهانی کیش سه ستاره شد

دسته: تیم ملی ساحلی , مصاحبه با مسئولین , والیبال ساحلی
شنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۵
کسری غفوری: تور جهانی کیش سه ستاره شد

دبیر سازمان ساحلی فدراسیون والیبال گفت: فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) با توجه به میزبانی شایسته ایران در تور جهانی کیش، سطح این رقابت ها را سه ستاره اعلام کرد.

به گزارش والیبال آنلاین، جمهوری اسلامی ایران بهمن ماه سال ۹۴ برای نخستین بار میزبان تور جهانی والیبال ساحلی در جزیره کیش بود و به دلیل برگزاری شایسته این رقابت ها میزبانی این مسابقات به مدت سه سال به جمهوری اسلامی ایران داده شد.
دبیر سازمان ساحلی فدراسیون والیبال درباره دومین دوره تور جهانی در ایران گفت: فدراسیون جهانی والیبال سطح برگزاری این رقابت ها را به سه ستاره افزایش داد.
کسری غفوری زمان برگزاری این رقابت ها را از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه اعلام کرد و گفت: امسال جایزه نقدی تور جهانی کیش نیز ۲۵ هزار دلار افزایش یافت و به ۱۰۰ هزار دلار رسید.
وی تاکید کرد: تور جهانی کیش نخستین دوره رقابت های ساحلی جهان در سال ۲۰۱۷ است.
دبیر سازمان ساحلی با بیان اینکه برای ارتقاء سطح داوران ساحلی ایران نیز درخواست برگزاری دوره بین المللی کرده ایم، گفت: در صورت موافقت فدراسیون جهانی برای نخستین بار دوره بین المللی داوری ساحلی در ایران و قبل از برگزاری تور جهانی برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: هفته جاری مسئولین فدراسیون والیبال و سازمان ساحلی جلسه ای مشترک با مدیران منطقه آزاد کیش برگزار خواهند کرد تا هماهنگی های لازم برای برگزاری تور جهانی کیش بعمل آید.
نخستین دوره تور جهانی والیبال ساحلی در کیش از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه سال ۹۴ برگزار شد و تیم های قطر (جفرسون سانتوس پریرا – شریف یونوس)، روسیه (اولگ استویانوسکی – آرتم یارزوتکین) و لهستان (بارتوش لویژاک – پیوتر کانتور) مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

    telegram-baner
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
لینک کوتاه: http://www.volleyballonline.ir/?p=367
برچسب ها: